نمایشگاه‌ها همواره یکی از فرصت‌های استثنایی برای شرکت‌ها و فعالین صنعت می‌باشد که آخرین دست آوردن‌ها و خدمات خود را در معرض نمایش گذاشته و توانمندی‌های خود را به دیگر فعالین حوزه مربوطه معرفی نمایند. از این رو نمایشگاه تاسیسات، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه‌های کشور می‌باشد. که هر ساله در نیمه دوم سال برگزار می‌شود و با استقبال قابل توجهی از شرکت‌ها، بازدیدکنندگان و دیگر فعالین صنعت قرار می‌گیرد.

شرکت آژند الکترونیک به عنوان یکی از فعالین در حوزه تخصصی الکترونیک در صنعت تهویه مطبوع و به عنوان یکی از اعضای انجمن تولید کنندگان سیستم‌های تهویه مطبوع ایران با حضور در سالن اختصاصی انجمن با ارائه خدمات و محصولات خود، آمادگی خود را برای ارائه خدمات به شرکت‌های فعال در این حوزه اعلام داشته است. این شرکت ضمن استفاده از فرصت‌های موجود در نمایشگاه، محصولات جدید خود را در معرض نمایش گذاشته و مدعی است این محصولات کمک شایانی به شرکت‌های تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع در خصوص کاهش هزینه‌های سیستم‌های کنترلی خود می‌کند.

این شرکت با بهره گیری از توانمندی مهندسان خود و بررسی نیاز تولیدکنندگان و کارخانجات داخلی توانسته است دو محصول جدید و پر کاربرد در صنعت تهویه کشور را شناسایی و در نمایشگاه تاسیسات ۱۴۰۲ در معرض نمایش بگذارد. از آنجایی که اکثر تولیدکنندگان داخلی از کنترلرهای خارجی و وارداتی برای طراحی چیلر و مینی‌چیلر استفاده می‌کنند، این شرکت با ارائه مجموعه کنترلر چیلر و مینی‌چیلر توانسته است راه‌حل مناسب و مقرون به صرفه‌ای برای جایگزینی با تجهیزات مرسوم ارائه نماید. دیگر محصول جدید این شرکت که در این نمایشگاه ۱۴۰۲ رونمایی شده است، ترموستات و پنل‌های کنترل دیواری تمام رنگی با کلید‌ها لمسی می‌باشند که به نوبه خود ظاهری متفاوت و جدید از این سری از محصولات ارائه می‌کند.