تاریخچه فعالیت شرکت

شرکت آژند الکترونیک با بیش از ۱۰ سال سابقه علمی در زمینه طراحی و تولید بردهای الکترونیک در سال ۱۳۹۷ با تکیه بر تجربه موسسین این شرکت تاسیس و راه‌اندازی شده است. این شرکت در ابتدای فعالیت خود با جلب اعتماد شرکت‌ها و کارخانجات داخلی تولید کننده سیستم‌های تهویه مطبوع، موفق به طراحی و تولید برخی از تجهیزات الکترونیک هوشمند این شرکت‌ها به صورت انحصاری شده‌است.

این شرکت در سال ۱۳۹۸ با افزایش سرمایه توسط سهامداران خود، موفق به راه‌اندازی خطوط مونتاژ اتوماتیک و تولید قطعات الکترونیک با ظرفیت ۳۰ هزار برد الکترونیک در سال شده است و با بهره‌مندی از تیم مهندسی و تحقیق و توسعه خود اقدام به گسترش فعالیت خود در زمینه طراحی تجهیزات الکترونیک پرکاربرد در صنعت تهویه مطبوع نموده است. خدمات و محصولات این شرکت در مسیر رقابت با محصولات مشابه خارجی برابری کرده و با اشتغالزایی و کمک به تولید داخل توانسته است در راستای جلوگیری از خروج مستقیم ارز از کشور قدمی تازه در این صنعت بردارد و آمادگی پاسخگویی به نیازها و خواسته‌های شرکت‌ها و کارخانجات داخلی را برای تامین تجهیزات الکترونیکی خود دارد.
این شرکت با جلب اعتماد انجمن تولیدکنندگان سیستم‌های تهویه ایران (IHMA) در سال ۱۴۰۱ به عضویت این انجمن درآمده و همچنین با مشارکت در تاسیس انجمن قطعه‌سازان صنعت تهویه مطبوع ایران به عنوان عضو هیئت مدیره در این مسیر گام برداشته که توان خود را در راستای ارتقا صنعت تهویه مطبوع کشور متمرکز نماید.

تحقیق و توسعه

توجه به نیاز مشتریان و نیازمندی‌های بازار داخل ما را بر آن داشت تا در گذشته متوقف نشده و با بهره گیری از تواندمندی‌های مهندسین خود، محصولات جدیدی را متناسب با نیاز مشتریان طراحی و روانه بازار کنیم. همچنین پاسخگویی به نیاز مشتریانی که قصد شخصی‌سازی محصولات، متناسب با تجهیزات خود را داشته‌اند، از جمله اولویت‌های ما در مدت زمان فعالیت خود بوده است.

بخش تولید و مونتاژ

با ایجاد ظرفیت تولید بالغ بر ۳۰ هزار برد الکترونیکی در سال و با استفاده از تجهیزات مونتاژ اتوماتیک هوشمند و همچنین ایجاد زنجیره تامین قطعات و مواد اولیه با کیفیت از بازار داخل و خارج کشور، این اطمینان وجود دارد تا نیاز تولیدکنندگان صنعت تهویه مطبوع کشور از تامین به موقع و با کیفیت سفارشات خود برآورده شده باشد.

تضمین کیفیت محصولات

شرکت آژند الکترونیک برای ایجاد اطمینان در خصوص کیفیت محصولات تولیدی خود اقدام به پیاده‌سازی دستورالعمل‌های تست و طراحی انواع تستر برای ارزیابی عملکرد محصولات کرده است. همچنین به منظور ردیابی محصولات تولید شده و افزایش دقت مستمر در حین فرآیند تست، یک سامانه هوشمند یکپارچه ردیابی محصولات در این شرکت پیاده‌سازی شده است که کیفیت مستمر محصولات این شرکت را تضمین می‌نماید.

خدمات پس از فروش

یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های شرکت‌های فعال در حوزه تهویه مطبوع، پشتیبانی و ارائه خدمات به موقع و موثر به مشتریان خود می‌باشد. به همین دلیل مجموعه آژند الکترونیک به عنوان یک شرکت متخصص و فعال در حوزه الکترونیک صنعت تهویه مطبوع همواره تلاش کرده که علاوه بر آموزش تکنسین‌های مونتاژ و تعمیرات شرکت‌ها، خدماتی همچون مشاوره و آموزش راه‌اندازی تجهیزات را از جمله خدمات خود به شرکت‌های همکار ارائه دهد.